پارسیان مرک به عنوان یکی از معتبرترین فروشندگان محصولات مرک و نمایندگ مرک آلمان در ایران به حساب می آید.محصولات مرک و نمایندگی مرک در ایران از افتخارات بزرگ شرکت بشمار می آید.

شرکت MERCK مرک که معمولا با نام گروه مرک Merck Group شناخته می‌شود. شرکت مرک Merck یکی از معتبرترین و مشهورترین مجموعه های فعال در حوزه مواد شیمیایی، دارویی، علوم زیستی، داروسازی، بیوتکنولوژی، لوازم بهداشتی- آرایشی، پلاستیک ها و … است.

امروزه با گسترش شرکتهای دیگر شاید نتوان از مرک آلمان به عنوان برترین شرکت تولید کننده مواد شیمیایی نام برد اما همچنان مرک از شرکتهای معتبر این حوزه می باشد.

دفتر اصلی شرکت MERCK مرک در شهر دارمشتات آلمان قرار دارد. این شرکت تحت نام EMD Chemicals در آمریکای شمالی فعالیت می‌کند.
زمینه اصلی فعالیت شرکت مرک، حوزه مواد شیمیایی، دارویی، علوم زیستی، داروسازی، بیوتکنولوژی، لوازم بهداشتی- آرایشی، پلاستیک ها و … است.

شرکت مرک تقریباً در تمام عمر خود (غیر از دو دهه اخیر) شرکتی خصوصی بوده است. در ۱۹۹۵ تشکیلات قانونی شرکت از سهامی خاص به سهامی عام بدل شد که البته هنوز هم ۷۰ درصد سهام شرکت متعلق به خانواده مرک است.

مرک آلمان، از پیشتازان تکنولوژی LCD (Liquid crystal display) است و هنوز هم در حوزه صفحه های نمایش مبتنی بر تکنولوژی کریستال مایع، از قدرتهای بزرگ جهان محسوب می‌شود.
در شرکت مرک آن ها عقیده دارند که استفاده از مواد خام با کیفیت به معنای تولید مواد شیمیایی MERCK با کیفیت است.
مواد شیمیایی و لوازم آزمایشگاهی مرک در طول مراحل تولید و توسعه تحت کنترل شدید قرار دارند تا نتایج قابل اطمینان و با کیفیتی به دست آید. چه به منظور آنالیز چه به منظور سنتر باشد، کارهای پیچیده یا معمول، تحقیق یا تولید، یا حتی تمیز کردن و نظارت، شرکت مرک قابلیت انتخاب از بین بیش از ۳۰ هزار مواد شیمیایی مرک با کیفیت و معرف ها را به منظور ساده کردن کارهای روزمره مشتریان در اختیار آنها می گذارد. و اگر مشتریان نیاز به پشتیبانی بیشتر داشته باشند، آنها می توانند از تیم های خدمات پشتیبانی خرید مواد شیمیایی MERCK مرک در سراسر دنیا به نحو احسن استفاده کنند.

شرکت مرک بیشترین اهمیت را برای بالاترین سطح کیفیت، کم ترین مقدار ناخالصی و مقدار وسیعی از پارامتر های تخصصی هر محصول مجزا قائل می شود. از توسعه تا فروش مواد شیمیایی مرک، این شرکت در به دست آوردن کیفیت عالی، به خصوص در زمینه حساس معرف های آنالیزوری، نهایت دقت را می کند. معرف های شیمیایی مرک بهینه شده برای استفاده از آنالیز شیمیایی مرطوب و مطابق با خصوصیات ACS و Reag.PhEur هستند و به مشتریان اجازه می دهند با خیال راحت و اطمینان کار کنند. مشتریان می توانند از معرف های معدنی شرکت مرک همین انتظار را داشته باشند.

پارسیان مرک نوین با توجه به سابقه فعالیت طولانی در این حوزه و همچین داشتن تخصص تولید ماده از معتبرترین فروشندگان محصولات مرک آلمان می باشد.پارسیان مرک محصولات مرک را به طور مستقیم و بدون هیچ واسطه ای خریداری مینماید بنابراین محصولات ارائه شده اصلی و با کیفیت بالا می باشد.

نمایندگی فروش محصولات شرکت MERCK مرک در ایران

در کشور عزیزمان ایران، شرکت پارسیان مرک یکی از فروشندگان معتبر محصولات شرکت مرک merck می باشد.

وارد کننده محصولات شرکت MERCK مرک در ایران

پارسیان مرک  وارد کننده مواد شیمیایی مرک merck به صورت مستقیم و در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به سایر همکاران می باشد.

فروش و خرید مواد شیمیایی مرک merck

به منظور خرید و فروش مواد شیمیایی مرک merck از طریق تلگرام (یا سایر شبکه های اجتماعی) با شماره ۰۹۱۵۵۲۴۶۶۲۷ و یا از طریق شماره های مرکز پارسیان مرک موجود در انتهای صفحه تماس حاصل کنید.

قیمت محصولات مرک

مشتریان پارسیان مرک میتوانند برای استعلام قیمت و یا ثبت سفارش انواع محصولات مرک آلمان از طریق تماس با شماره های مرکز پارسیان مرک موجود در انتهای صفحه و یا شماره تلفن همراه مدیریت فروش  ( ۰۹۱۵۵۲۴۶۶۲۷ ) اقدام نمایند.